contact phone
tel. 23 672 24 15 fax 23 674 37 52

Nawozy dolistne

Nawozy dolistne

 

Nawożenie dolistne wykorzystujemy w sytuacjach stresowych takich jak występowanie niskich temperatur, niedoboru wartości odżywczych oraz w okresach intensywnego rozwoju roślin.

Większość składników pobierana jest z gleby poprzez system korzeniowy rośliny. Pozostałą resztę składników odżywczych roślina pobiera przez liście i inne organy. Dokarmianie roślin nawozami dolistnymi to skuteczny sposób na uzupełnienie składników w momencie największego zapotrzebowania na składniki pokarmowe.

Dzięki nawozom dolistnym dostarczamy roślinie uprawianej w sposób bezpośredni składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju. Jest to szybki sposób, który posiada wiele zalet:

  • zbilansowanie i wyrównanie proporcji między składnikami pokarmowymi,
  • szybkie i efektywne pobierane dostarczonych składników pokarmowych i wykorzystanie ich przez rośliny uprawiane,
  • zwiększenie odporności roślin na choroby,
  • przygotowanie ozimin do spoczynku zimowego,
  • poprawę parametrów jakościowych plonu,
  • zwiększenie pobierania składników pokarmowych z gleby, likwidowanie i zapobieganie objaw niedoborów któregoś z potrzebnych pierwiastków.


AGRO-PEST posiada szereg produktów do nawożenia dolistnego roślin.


Nasze wysokiej klasy produkty zmniejszają koszty nawożenia, zapewniają zdrowsze rośliny, zrównoważone gleby i większe zyski. Dokarmianie dolistne nawozami to doskonały sposób na tanie i skutecznie uzupełnienie składników pokarmowych w okresie większego zapotrzebowania na składniki odżywcze.

Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości od wiodących na rynku producentów. Towar dostarczamy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami

23 672 24 15